MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 4958280
nr 495 8280
Sekretär
1800-tal, längd: 98, djup: 44, höjd: 106 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 12 november 2007
kl 16:48:13
650 kr
900 kr
650 kr
750 kr
850 kr